AFRA ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Ref: 7 AFRA A.V.M.
Konya
İlk adımı Nisan 1995'te Konya'da atılan mükemmel alışveriş Ağustos 1996'da start aldı.
Malatya
Doğu Anadolu'nun en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Malatya Afra, 8500 metrekarelik satış alanı ile 1999 yılının Aralık ayında Afra ailesine katıldı.
Mersin
Mersin'de Silifke ve Erdemli'de hizmet vermekteyiz.
Karaman
2001 yılının Ekim ayında müşterileriyle buluştu. 4800 metrekarelik satış alanına sahiptir.
Aksaray
Afra Ailesi'nin en genç, en yeni üyesi Aksaraylılarla Temmuz 2002'de buluştu. 5500 metrekarelik satış alanına sahiptir.
Antalya Antalya ile birlikte Kemer, Kumluca, Gazipaşa ve Alanya ilçeleri de mükemmel ve huzurlu alışverişle tanıştı. 1999 Mayıs'ında ALANYA kent merkezinde 1750 metrekarelik satış alanı ile hizmet vermeye başladı.Sudan Kombassan Holding tarafından Sudan topraklarına Türk ve Sudan yatırım ortaklığıyla kurulan Afra Alışveriş Merkezi 21 Şubat 2004 açıldı.Türkiye'deki yatırımlarının yanı sıra, ülke dışındaki yatırım ve iştirakleri ile bir dünya şirketi olan, 80000'i aşkın ortağı, 27000 çalışanı ile büyük bir ekonomik güç haline gelmeyi başaran Kombassan Grubu'nun, perakende sektöründeki güçlü temsilcisi: Afra Alışveriş Merkezleri.1993 yılında Selçuklu ve Alanya'da açtığı merkezlerde müşterileriyle buluşan Afra Alışveriş Merkezleri, bugün 7 ayrı kentte ve 40 merkezde 100 bin metrekareden fazla alanda Afra ve Afra Express indirim marketleri ile her kesimden tüketiciye hizmet sunuyor.
"Müşteri mutluluğu" sloganı ile Konya ve Alanya'dan start alan mükemmel alışveriş bugün Antalya, Malatya, Samsun, Karaman, Aksaray, Silifke, Erdemli, Kumluca, Gazipaşa ve Kemer'de devam ediyor.
Hesaplı alışverişin adresi Afra Express İndirim Marketleri ise bugün şubede uygun fiyatlarla halka hizmet sunuyor. Ali Çetinkaya, Burhanettin Onat, Çallı, SSK Hastane, Yeşiltepe, Lara ve Etiler şubeleri ile Antalya'da ekonomik alışverişin adresi olan Afra Express İndirim Marketleri, Konya'da; Yaka Meram, Öğretmen Evleri, Sakarya, Sültem, Gıda Market, Konevi, Fatih Işıklar, Özalkent , Üst Geçit, Karkent, Sille, Uluırmak ve Lalebahçe şubeleri ile Karaman'da Kazım Karabekir, Alanya'da Çarşı, Oba ve Konaklı şubeleriyle müşterilerine indirimli alışverişin keyfini yaşatıyor.Müşterilerinin güvenine layık olma hedefindeki Afra bütün merkezlerinde ancak sağlık ve gıda kodeksine uygun ürünlere raflarında yer veriyor.Ve 2001 yılında Afra Ailesi Afra Club Kart'ın avantajları ile tanıştı... Kısa sürede Afra Club üye sayısı 1.000.000'u aştı.
ILETISIM BİLGİLERİ
Adres :
Telefon :
Faks :
AFRA A.V.M. / MAĞAZALAR
1. Sayfa gösteriliyor. Toplam Sayfa: 4
1 | 2 | 3 | 4   
Sayfa: